Fólie‎ > ‎

Ochrana budov

3M nabízí široké spektrum řešení na zabezpečení budov proti neoprávněnému vniknutí a dalším způsobům poškození.

Bezpečnostní a ochranné okenní fólie:

Bezpečnostní a ochranné okenní fólie 3M Scotchshield™ byly vyvinuty s využitím nejmodernějších Bezpečnostní a ochranné okenní fólie 3M Scotchshield™ byly vyvinuty s využitím nejmodernějších technologií. Jsou určeny na ochranu proti vloupání, poškození střelbou a vandalismem. Jsou výrazně protitříštivé a snižují tak na minimum riziko škod či zranění způsobených odletujícími úlomky skla.

Bezpečnostní a ochranné okenní fólie 3M Scotchshield™ lze jednoduše aplikovat na vnitřní části stávajících oken v budovách a v prostředcích veřejné dopravy.

Bezpečnostní a ochranné okenní fólie 3M Scotchshield™ zároveň působí jako ochrana proti slunečním paprskům. Odráží ze skla sluneční teplo a pomáhají tak udržet optimální tepelné prostředí uvnitř místnosti.Solární fólie
: Příliš ostré sluneční záření dokáže být velmi nepříjemné. Solární fólie 3M™ Scotchtint™ dokáží regulovat intenzitu a kvalitu světla pronikajícího do budovy. Promění světlo v příjemnou součást a doplněk interiéru a přitom sníží také množství tepla, které se slunečními paprsky dostává do objektu. Fólie Scotchtint™ rovněž příjemně oživí vzhled budovy zvenku.